Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

Napsali O MNĚ

Děkuji!

Dana Mikšíková (koordinátorka vzdělávacích kurzů Institutu certifikovaného vzdělávání)

Radek Hábl je nejen výborným lektorem, ale zároveň i poradcem v oblasti oddlužení a poskytování pomoci lidem ve finančních problémech. Jedna z hlavních věcí, které si na Radkovi vážím, je jeho nezištná pomoc lidem, kteří  nemají možnost se bránit a nemají dostatečnou finanční gramotnost. Mezi jeho přednosti patří  klidný a lidský přístup. Na svých školeních nebo i při práci poradce dbá hlavně na aktuální problémy a je vždy v obraze, ať už s ním řešíte třeba finanční problémy, které mají velmi blízko k právnímu poradenství. Radkovy kurzy jsou zaměřené na praxi a každodenní problémy, proto věřím, že jsou dobré nejen pro lidi, které trápí finanční problémy, ale i jako dobrá prevence a orientace v oblasti každodenních financí.“ 

PhDr. Nina Vališová (klientka s finančními problémy)

"Svoji finanční situaci jsem konzultovala s více finančními poradci. Musím konstatovat, že mi příliš nedokázali pomoci, neposkytli mi více informací než jsem sama zjistila (jsem informatik). O to více oceňuji hlubokou znalost problematiky pana Hábla i jeho velké praktické zkušenosti. V neposlední řadě si velice vážím jeho lidského přístupu a skutečného zájmu pomoci konkrétnímu klientovi." 


Martina V. (klientka v hluboké dluhové pasti)

"Díky mému neuváženému chování jsem se dostala do velkých finančních problémů, které narůstaly a narůstaly. Exekuce a výzvy od soudů se kupily a já nic neřešila a půjčovala si vesele dál. Až když mi obestavili účet a já neměla na zaplacení školy a jídla pro dceru, začala jsem hledat někoho, kdo mi pomůže z kritické situace.A napadl mne jediný člověk, můj příbuzný, který mi už několikrát pomohl. Obrátila jsem se na něj s prosbou o půjčení peněz. On, místo aby mi půjčil požadovanou částku najednou a na nic se neptal, poprosil mne o všechny doklady od mých půjček a začal to se mnou řešit, obvolávat a zachraňovat to, co se ještě zachránit dalo. Teprve až v tuto chvíli jsem zjistila, že mám otevřených 32 úvěrů a většinu u lichvářů. Začal mě proto podporovat, vzdělávat, vše vysvětlovat a radit, jak se z této situace dostat.

A vida, začínám se pomalu vyhrabávat z toho nejhoršího, i když ještě zdaleka nemám vyhráno."


Radek Hábl
IČ 03559734
DIČ CZ03559734
Kontakt
Tel: +420 608 96 76 91
E-mail: info@radekhabl.cz
2015 © Radek Hábl

www.radekhabl.cz

Ilustrace: Matěj Šenkyřík

Nahoru